Nieuwe sponsor voor TV Asmunt

27 december 2019


Beste leden van TV Asmunt,  

Wij zijn verheugd te melden dat we vanaf 1 januari 2020 een nieuwe sportsponsor aan onze mooie club hebben kunnen verbinden!

Het is HT Sports uit Rosmalen, vertegenwoordigd door Jacco Schenkels. Naast tennis biedt HT Sports een veelzijdigheid aan andere sportkleding, -materialen en accessoires. 

In overleg met HT Sports zal er binnenkort een feestelijke introductie voor leden van TV Asmunt worden georganiseerd. HT Sports zal de ballen voor onze toernooien en competities en de kleding van onze commissies gaan verzorgen. Daarnaast zal HT Sports aanwezig zijn tijdens onze toernooien om rackets te bespannen en/of je van advies te voorzien. Tevens krijgen leden (op vertoon van een geldig lidmaatschap) standaard 10% korting op de gehele collectie, dit is nog los van extra acties die voor onze leden worden georganiseerd.  

Kijk vlug op de website van HT Sports om allen geïnspireerd te raken van de mogelijkheden

https://htsports-rosmalen.jouwsportzaak.nl/

In de nabije toekomst zullen we jullie nog nader informeren en zeker (al dan niet direct) op de hoogte brengen van de acties van HT Sports voor onze leden.  

Met sportieve groet,

Het bestuur.

Nieuwscategorieën