Trainerswissel Simon Tennis

29 augustus 2019


Beste Asmunters,

Graag wil ik aan u voorstellen: Adri Landwier.

Adri zal per 1 oktober alle trainingen (verbreding selectie en recreatietennis) van Cas de Haan en Tjark Wisselaar overnemen. Adri is sedert 1992 fulltime tennistrainer/coach en beschikt over de A- en B-licentie. Hij geeft trainingen aan spelers van alle leeftijden, van beginnend tot 4/3 niveau en begeleidde ook teams/spelers tijdens competities of toernooien. Adri zal naast het lesgeven zich ook richten op de ontwikkeling en begeleiding van onze jeugdleden in de leeftijdscategorie Rood Oranje. Daarnaast zal hij ondersteuning geven tijdens Tenniskids Rood Oranje competitiedagen op de club. Adri zal deel uit maken van ons vaste TV Asmunt trainersteam, naast Kjell en Rudy.

Cas de Haan heeft aangegeven binnenkort te gaan starten met de pabo-opleiding en daardoor geen trainingen meer kan geven bij TV Asmunt. Tjark Wisselaar heeft ter kennisgegeven om voor onbepaalde tijd te stoppen i.v.m. privéomstandigheden. Wij bedanken hen voor hun inzet en wensen hen veel succes voor de toekomst.

Wij heten Adri van harte welkom bij onze vereniging.

 TEC TV Asmunt/Simon Tennisschool

Nieuwscategorieën